REFERENCE

Markéta Michalides

12. 6. 2021 | Černá ovce Plzeň

"Už od začátku jsme věděli, že náš velký den D bude opravdu velký a chceme ho strávit se všemi, koho máme rádi a zároveň si ho naplno užít. Dlouho jsme hledali někoho, kdo nám s tím pomůže a nebude to pro něj pouze práce, ale bude toho součástí. Již na první schůzce s Luckou jsme věděli, že ona je přesně ten člověk, kterého potřebujeme. Akční, kreativní, hlasitá, přátelská, prostě fajn holka, která je tu pro nás a která má zapal do svateb jako nikdo jiný. Celých 10 měsíců, co jsme svatbu připravovali, tu byla pro nás téměř ve dne v noci. Vždy nám poradila, nikdy nám nic nevnucovala, naopak snažila se vždy realizovat naše přání a vize, a to i takové, na které jsme postupem času zapomněli a pak nás s nimi sama překvapila (děkujeme za kávová zrna, byla boží ). Troufám si říci, že s blížící se svatbou se začalo tvořit i naše společné přátelství, které věřím, že nám nadále přetrvá. Svatební den byl nepopsatelný, vše klapalo na jedničku, všichni se skvěle bavili a jako by všechny obavy byly úplně zbytečné. Lucka fungovala jako jakýsi "hromosvod". Byla k dispozici všem a zároveň vše věděla. Byla to pro nás velká úleva, protože veškeré dotazy, přání i organizaci řešila ona, takže my jsme si mohli v klidu užívat náš den. Tento pocit jsme z toho neměli jenom my, ale i ostatní hosté, protože druhý den jsme slyšeli pozitivní ohlasy na celou organizaci svatby, což je přesně ten moment, kdy si řeknete: "Díky bohu za ni ." Takže zkrátka Lucku doporučujeme všema deseti!!! Pokud váháte, jestli je koordinátor potřeba, věřte, že má na svatbě opravdu opodstatněnou roli. Vy budete v klidu a ostatní budou vědět, co a jak.

Luci, moc Ti děkujeme za Tvůj přístup a za to, že sis to s námi užívala každou minutu, pomohla nám vytvořit nezapomenutelný den a byla tu vždy pro nás. M&T"


Anna Chrástková

10. 7. 2021 | Bušovický Dvůr

"Paní Lucku bych určitě doporučila. Je organizačně schopná a jestli si myslíte, že to dáte celé samy, tak nedáte. Obzvláště den D si bez ní vůbec nedovedu představit. Pokud se chcete svěřit do zodpovědných rukou, svěřte se právě jí. A závěrem bych řekla už jen to, že si s ní užijete také spousty srandy a to je na přípravách důležité při tom všem stresu! Takže velké díky Lucince"


Nikol Valešová

23. 7. 2021 | Oslava 50. narozenin

"Úžasná, kreativní, empatická a energická žena, která z vaší společenské akce udělá nezapomenutelný zážitek. Nejen, že problém pod Lucky dozorem neexistuje, naopak vám takhle bezkonkurenční holka hází samé lepší nápady a ještě se u toho společně neskutečně zasmějete. Moc ti děkuji za pomoc s oslavou narozenin Lucinko a až se budu vdávat, ty jako koordinátorka budeš pro mě jasná volba!"


Tereza Kralová

7. 8. 2021 | Restaurace a penzion U Matasů Plzeň

"Náš Den D byl díky této úžasné ženě naprosto dokonalý! Jsem moc ráda, že jsem Lucku oslovila a že si mě vzala pod svá křídla. Bez ní bych to nezvládla! Je skvělá, velmi komunikativní, energetická, organizačně nadaná.

Moc moc ještě jednou děkuji a s radostí všem doporučuji!" 


Veronika Svobodová

21. 8. 2021 | Mirošov

"Jsem moc ráda, že jsem Lucku oslovila, bez ní si nedokážu představit, jak by náš den dopadl. Už den před svatbou jsem pomalu nevěděla, jak se jmenuji a naštěstí Lucka stále stála pevně na nohách a věděla co a jak. Super komunikace, úžasný organizování. Je prostě ÚŽASNÁ!!! Ani nevím, jak bych jí poděkovala. Jsem jí hrozně moc vděčná, že ten NÁŠ KRÁSNÝ DEN byl pro nás opravdu krásný Luci, jsi úžasná a my ti opravdu moc DĚKUJEME!!! Svobodovi 21.8.2021"


Eliška Fialová

3. 9. 2022 | Meditační zahrada + Černá ovce Plzeň

"Lucka je opravdový profík, svojí práci dělá srdcem a mohu jí stoprocentně doporučit!Nejdříve jsem si nebyla jistá, zda budu potřebovat svatební koordinátorku. Pak mi ale kamarádka doporučila Lucku a hned po první schůzce jsem věděla, že budu. Lucka mi skvěle sedla jak profesně, tak jako člověk. Je velice přátelská a nezkazí žádnou srandu. Pověděla jsem jí svoje představy a přání a ona mi naopak navedla na spoustu věcí, o nichž jsem ani nevěděla, že jsou potřeba ohledně svatby vyřešit. Kdykoliv jsem jí mohla zavolat, napsat, či se s ní osobně sejít. Vždycky se mnou ochotně komunikovala, poradila, vybrala, zařídila. Rovněž mi zapůjčila spoustu dekorací na svatební den. Ve svatební den přijela na místo jako první, vše připravila a perfektně dokázala zorganizovat 160 lidí. Její vůdčí schopnosti jsou opravdu záviděníhodné. Myslím, že kdyby tam nebyla, tak hromadné focení probíhá dodnes. Během celého dne se pak o vše starala a ochotně odpovídala na všechny dotazy jak svatebních hostů, tak na moje. Rovněž výborně zvládla moderování a její gangnam style byl nezapomenutelný! Díky ní jsem si svůj svatební den užila opravdu naplno a nemusela jsem se o nic starat. Jestli tedy váháte, zda svatební koordinátorku potřebujete, tak za mě jednoznačně ano, Lucku potřebujete. Bez ní si svatební den a přípravy, které mu předcházely, vůbec neumím představit. Lucka byla nejlepší investicí z celé svatby a mohu ji jenom doporučit!"


Veronika Valuštíková

18. 6. 2022 | resort Cedrus

"Moc děkuji Lucce za naprosto profesionální a lidský přístup❤️. Vše díky ní proběhlo hladce a na jedničku s hvězdičkou. Hosté na svatbě Lucku chválili a byli nadšeni z toho jaký je to skvělý člověk😘. Pokud hledáte koordinátorku, která udělá z vašeho dne ten nejkrásnější den D, tak Lucka je ta nejlepší volba!"


Lenka Jůnová

7. 5. 2022 | Pod šumavskou lípou

"Díky Lucce jsem se mohla věnovat pouze svatbě. Využila jsem její služby pouze na koordinaci svatebního dne a líp jsem udělat nemohla. Během dvou schůzek jsme sjednotili moje představy a věci co už jsem měla zařízené a Lucka mi pomohla si v tom udělat přehled. Přímo ve svatební den ráno přijela, dodělala detaily, zorganizovala hosty a vyřešila všechny možné malé problémy (včetně deště a nemožnost klavírního doprovodu v dešti) a já se mohla soustředit pouze na svou přípravu. Všem svatebčanům pomohla s postavením u obřadu a oficiálními věcmi (špalír, gratulace, apod.) následně doprovodila svatebčany do stodoly kde byl oběd, pomohla je usadit a pomohla se spoustou dalších věcí u oběda. Velice klidně a profesionálně vystupovala a byla velmi nápomocná. Jako bonus mi půjčila spoustu věcí ze svých zásob (cedule, látky, etazery, prskavky, sklenice a spoustu dalšího sortimentu). 100% doporučuji!!"


Markéta Filáčková

28. 5. 2022 | Pardubice

"I přes to, že pro Lucku byla naše lokalita naprosto z ruky, byla ochotná přijet a svatbu nám koordinovat. Od prvopočátku byla veškerá komunikace velice příjemná, uvolněná, ale především profesionální. I když naše svatba byla jiná, než je Lucka zvyklá, poradila si s tím fakt perfektně a to klobouk dolů. Někomu se mohlo zdát,že jsme ji nepotřebovali, ale opak byl pravdou :) Rozhodně si cením úsměvů, dobré nálady, úžasných nápadů a organizaci, kterou já bych dělat nechtěla a nezvládla :) Má obrovský přehled, skvělý smysl pro detail a každému, kdo si chce svatbu užít na plno a neřešit věcí kolem, moc doporučujeme. Ještě jednou mockrát děkujeme, že jsme si svatbu mohli užít opravdu naplno a zároveň mít vše, co se nám líbilo a jaká byla naše představa :)"

Veronika Mundlová

24. 6. 2022 | fotbalové hřiště Neznašovy

"Lucko děkuji, aneb když má koordinátorka na svatbě koordinátorku. Lucka je neskutečný živel. Všechno má řešení a nic pro ní není nemožné. Nikomu jinému bych nesvěřila dozor nad naším dnem. Lucka mi kryla záda a to je přesně to, čím je Lucka výjimečná. A hlavně, Lucka dokázala okouzlit (nevím no, asi dobře nakoukaný HP⚡️) mého tchána, který poslouchal jak hodinky. Svatba byla o 100 lidech a Lucka je dokázala ukočírovat a perfektně zvládla obřad, focení a pak i moderování soutěže. Všichni hosté se shodli, že bylo super, že je někdo řídil a svatbu si mohli všichni užít až do rána.Lucko, děkujeme! MundLOVE"


Eva Vargová

11. 6. 2022 | Peckův Mlýn

"Pokud chcete, aby byl váš svatební den na pohodu a nemuseli jste se o nic starat a jenom si užívat tak skvělý den s rodinou a přáteli, doporučuji svěřit koordinaci celého dne do rukou takový profesionálky jako je Lucka 😊 Je to člověk na svém místě, je lidská, prátelská, milá, zábavná, ale zároveň velmi profesionální, rychlá a organizovaná. Pomůže, poradí, podpoří, co víc si přát..."