Nabídka služeb

First look

Prvotní kontakt, nejlépe osobní, mnohdy i necelý rok před svatbou.

Při nezávazné schůzce si sdělíme Vaše představy, přání a základní informace, které potřebuji znát k dokonalé realizaci Vašeho dne.

Představím Vám svou nabídku, rozšířím obzory a nechám čas na rozmyšlenou. Pokud si plácneme, plánování může začít.


Konzultace

Jsem k dispozici online kdykoliv, osobní schůzka po domluvě. Ráda s Vámi proberu další kroky a důležité body Vašeho dne. Na každou "svoji" svatbu mám připravenou tabulku, která obsahuje vše, co musím a chci vědět. Prakticky tak získáme představu svatebního dne a víme, že na nic nezapomeneme.

Konzultace bývají četnější blížící se datem svatby. Pokud plánujeme svatbu například rok dopředu, jsou konzultace ze začátku mírnější nebo dle potřeby. Po novém roce se pak všechny nevěsty probouzejí ze zimního spánku a plánování může začít. Berte v potaz, že v období od dubna do září jsem vytížená aktuálními svatbami, ale vždy se snažím vyjít vstříc všem.


Vytipování dodavatelů

Místo, termín, foto a video. To jsou položky, které si musíme odškrtnout jako první. Jakmile se přesuneme do "zábavnější" části plánování, jsem schopna Vám představit zástup dodavatelů a dát ověřené tipy. Doporučuji dodavatele, o kterých vím, že za to stojí a byla jsem s nimi spokojena. Nikoho z dodavatelů Vám nenutím a pokud jste si vybrali fotografa nebo svatební dort sami? Není problém, budu chtít znát jméno, pro případnou konzultaci nebo dolazení detailů a podívám se na jeho nabídku, ať vím, na co se můžeme těšit.

Nevíte si rady s žádným z dodavatelů? Též bez problému. Umím zařídit kompletně všechny dodavatele, které potřebujeme.

  • svatební šaty
  • květinová výzdoba
  • fotograf
  • video
  • svatební dort a sweet bar
  • snubní prsteny
  • fotokoutek s okamžitým tiskem
  • šaty pro družičky a svědkyně
  • DJ, kapela
  • zábava pro hosty, hry na svatbu, kouzelník apod.

Ze všech těchto odvětví a samozřejmě i z dalších Vám jsem schopna doporučit vybrané zástupce. Samozřejmostí je i pro Vás přijatelná cena. Proto mám vždy připravenou variantu Fabia vs. Mercedes (Fabia - varianta, která stačí a cena je přijatelná, Mercedes - luxus, který je velmi fotogenický a každý jeho kousek Vás jen překvapí).


Harmonogram dne

Sestavím Vám harmonogram dne tak, aby celý den byl příjemný, nebyl moc organizovaný, ale zároveň nebyl nudný. Zakomponujeme zábavu na míru pro Vaše hosty, nezapomeneme na svatební tradice, pokud je budete chtít zakomponovat, a zároveň Vám určité body postavím za sebou tak, aby dávaly smysl a šly logicky po sobě bez zbytečných přesunů a zmatků, které by mohly narušit příjemný průběh. Zároveň harmonogram uzpůsobím fotografovi, případně DJ nebo další zábavě.


Zapůjčení dekorací

V ceně koordinace jsou pro nevěsty k dispozici veškeré dekorace ze svatební garáže. Samozřejmostí je prohlídka, kde si můžete vybrat vázičky, svícny, látky, mašle, stuhy, stojany, uvítací tabule, rámy, tabulky a cedulky, dekorační předměty, umělé květiny, stojánky, držáčky, sklenice, džbány, tácy, etažéry, nádoby a dalších 500 položek. 

Samozřejmostí je pak dovoz a aranžování přímo na místě.

Koordinace dne D

Ve svatební den jsem jen Vaše. Postarám se finální přípravy, komunikaci s obsluhou či daným dodavatelem. Uvítám hosty, představím se a informuji je o průběhu dne. S hosty komunikuji, aby každý věděl, kam jít a kam naopak nechodit. Seřadím si všechny potřebné pro nástup, spolupracuji s DJ nebo jinou hudbou k obřadu a stejně tak s matrikou, které předám vaše občanské průkazy a vyřídím formality na místě.

Před obřadem hosty poprosím, aby nepoužívali mobilní telefony a představím fotografa, případně kameramana, kteří veškeré důležité momenty zachytí. Po gratulacích si hosty seřadím a zajistím skvělý průběh svatebního špalíru.

Zároveň spolupracuji při skupinovém focení, který máme podchycen připraveným seznamem. 

Celý den nemám problém moderovat, zajistit, vyřídit, dokrájet svatební dort, cokoliv přinést nebo zase odnést, vyřídit i uklidit. 

Některé koordinátorky se řídí heslem, že nebudou vidět ani slyšet. Já jsem opak, já vidět budu a slyšet ještě víc 💚.