First look

Prvotní kontakt je důležitý, a proto preferuji osobní setkání, které by mělo ideálně proběhnout i klidně rok před svatbou, není to ale podmínkou. Při nezávazné schůzce si sdělíme vaše představy, všechna vaše přání a sny, a také základní informace, které potřebuji znát k dokonalé realizaci vašeho Dne. Představím vám svou nabídku, rozšířím obzory a nechám vám čas na rozmyšlenou. Pokud si plácneme, začneme plánovat.


Konzultace

Svěříte mi do rukou i do hlavy vaší velkou událost, proto jsem vám plně k dispozici - online kdykoliv, na osobní schůzku je ale potřeba se domluvit. Ráda s vámi proberu jednotlivé kroky a důležité body vašeho Dne. Na každou "svoji" svatbu mám připravený chytrý plánovač, který obsahuje vše, co potřebuji vědět. Prakticky tak získáme představu svatebního dne a víme, že na nic nezapomeneme.

Pokud plánujeme svatbu například rok dopředu, pak máme konzultace nárazově nebo podle potřeby. Čím více se datum svatby blíží, konzultujeme intenzivněji. Mám tu zkušenost, že v lednu se všechny nevěsty probouzejí ze zimního spánku a začínají plánovat. Je třeba ale brát v potaz, že v období od dubna do září jsem vždy maximálně vytížená aktuálními svatbami. V každém případě se ale vždy snažím všem párům vyjít maximálně vstříc.


Vytipování dodavatelů

Místo, termín, fotky a video. To jsou položky, které si ze seznamu musíme odškrtnout jako první. Jakmile se přesuneme do "zábavnější" části plánování, představím vám řadu dodavatelů. Můžete ode mě očekávat jen ověřené tipy. Doporučuji pouze dodavatele, o kterých vím, že za to stojí a byla jsem s nimi spokojená. Nikoho z dodavatelů vám nenutím, a pokud jste si vybrali fotografa nebo svatební dort sami? Není problém. Budu jen potřebovat kontakt pro případnou konzultaci a domluvu, a nebo k doladění detailů.

Nevíte si rady s žádným z dodavatelů? To také není problém. Umím zařídit kompletně všechny dodavatele, které budeme potřebovat.


 • svatební šaty
 • tiskoviny
 • květinová výzdoba
 • fotograf
 • video
 • svatební dort a sweet bar
 • snubní prsteny
 • fotokoutek s okamžitým tiskem
 • šaty pro družičky a svědkyně
 • DJ, kapela
 • zábava pro hosty, hry na svatbu, kouzelník apod.


Ze všech těchto odvětví a samozřejmě i z dalších jsem schopná doporučit vybrané zástupce. Samozřejmostí je i pro vás přijatelná cena. 

Proto mám vždy připravené dvě varianty: Obyčejný CHEESECAKE vs. RED VELVET CAKE. 

 • Cheesecake - varianta, která uspokojí a cena je přijatelná
 • Red Velvet - luxusní kombinace chutí, je velmi fotogenický a ohromí

Harmonogram dne

Sestavím vám harmonogram dne tak, aby byl den příjemný, nebyl moc organizovaný, a zároveň nebyl nudný. Zakomponujeme zábavu na míru pro všechny svatebčany, nezapomeneme ani na svatební tradice, pokud je budete chtít. Sestavím vám harmonogram tak, aby vám celý den dával smysl a aby šel program logicky po sobě, bez zbytečných přesunů a zmatků, které by mohly narušit hladký a příjemný průběh.


Zapůjčení dekorací

V ceně koordinace je pro vás dispozici veškerá dekorace z mé "svatební garáže", kam vás srdečně zvu na prohlídku. Ve svatební garáži můžete vybírat od váziček, svícnů, látek, mašlí, stuh, přes stojany, uvítací tabule, rámy, tabulky a cedulky, dekorační předměty, umělé květiny, stojánky, držáčky, sklenice, džbány, tácy, etažéry, nádoby, po dalších 500 položek. Samozřejmostí je pak dovoz, aranžování přímo na místě a odvoz.


Koordinace dne D

Ve svatební den jsem jen vaše. Postarám se o finální přípravy, komunikaci s obsluhou a ostatními dodavateli. Uvítám hosty, představím se a informuji je o průběhu dne. S hosty komunikuji proto, aby každý věděl, kam jít a kam naopak nechodit. Seřadím si všechny potřebné pro nástup, spolupracuji s DJ nebo jinou hudbou k obřadu a stejně tak s matrikou, se kterou vyřídím veškeré formality na místě.

Před obřadem hosty poprosím, aby nepoužívaly mobilní telefony a představím fotografa, případně kameramana, kteří veškeré důležité momenty zachytí. Po gratulacích si hosty seřadím a zajistím perfektní průběh svatebního špalíru. Jsem také součástí skupinového focení, které máme podchycené připraveným seznamem. Jsem schopná celý den stoprocentně fungovat. Moderovat, zajistit, dokrájet svatební dort, cokoliv přinést nebo zase odnést, vyřídit i uklidit. 


Některé koordinátorky se řídí heslem, že nebudou vidět ani slyšet. Já to mám naopak, vidět budu a slyšet ještě víc.